Treasured Rose testápoló krém Biotissima® BIO rózsa vízzel - Termék kód :21246, Life Care
  • Egy termék sincs hozzáadva bevásárlókosarához

Ajánlatunk

Treasured Rose testápoló krém Biotissima® BIO rózsa vízzel - Termék kód :21246

Treasured Rose testápoló krém Biotissima® BIO rózsa vízzel
Treasured Rose testápoló krém Biotissima® BIO rózsa vízzel - Kód 21246 Life Care

védelmet nyújt a külsö faktorok ellen

teljes körű védelmet a bőrnek

mélyen hidratál

Katalógus Ár
4190.00 HUF
Következő értéktől leárazva
5490.00 HUF
Nettó mennyiség:
200 ml
* Az ár HUF van kifejezve és ÁFÁT tartalmaz.

Bemutatás

Treasured Rose - Body Cream - ANTI-POLLUTION SKINCARE
Az egészséges bőr a megkérdőjelezhetetlen szépség követelménye és az egyedüli mód hogy ez így is maradjon az ha megfelelően hidratáljuk és több módon védjük meg a rosszindulatú külső hatásoktól és a környezetszennyezéstől.
Biotissima® Treadured Rose testápoló kimondottan azért lett kreálva, hogy a bőrnek komplex védelmet nyújtson: mélyen hidratál, védelmet nyújt a külső faktorok ellen, selymességet és ragyogást biztosít.
Anti-pollution skincare - Különleges formulák és összetevők, amelyek megvédik a bőrt a mindennapos szennyeződésektől. A fő bűnösök pedig a következők: cigarettafüst, kipufogógázok, ipari szennyezés és a háztartásban alkalmazott vegyszerek.

Elonyök és hatások

Biotissima® Treasured Rose olyan finom összetevőket tartalmaz melyek megerősítik a bőr természetes védekező képességét.
Bio rózsa víz - valódi elixír a bőr szépségéhez, antioxidánsokat tartalmaz melyek harcolnak a szabad gyökökkel és bőrünknek ragyogó kinézetet biztosit.
Bio Aloe Vera - hidratáló képességéért ismert, rugalmasságot nyújt bőrünknek és lassítja a bőr öregedési folyamatát.
Bio Ligetszépe - a bőr korai öregedésének megelőzésében ismert a szerepe, újra termeli a bőr sejteket, megsemmisíti a bőr foltokat és a bőr irritációt.
Kakaó vaj, shea vaj, szőlőmag olaj és mandula olaj olyan összetevők melyek vigyáznak bőrünkre - javitanak a bőr rugalmasságán és megóvják a bőr makulátlanságát.
Bőrünk védelmezi szervezetünket a környezetből jövő hatásoktól ezért különleges figyelmet kell szenteljünk rá.

Használati utasitás

Alkalmazza naponta könnyű masszázzsal. Kerülje a szembe jutást. Ideális minden bőrtípusra.

Összetevok

Aqua, Aloe Barbadensis Leaf Juice*, Butyrospermum Parkii Butter, Glyceryl Stearate SE, Glycerin, Cetearyl Alcohol, Isopropyl Palmitate, Isopropyl Myristate, Theobroma Cacao Seed Butter, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Vitis Vinifera Seed Oil, Caprylic/Capric Triglyceride, Rosa Damascena Flower Water*, Oenothera Biennis Oil*, Panthenol, Vitis Vinifera Seed Extract, Tocopheryl Acetate, Xanthan Gum, Niacinamide, Citric Acid, Sodium Carbomer, Ethylhexylglycerin, Dimethicone, Disodium EDTA, Parfum, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Phenoxyethanol.
*ingredients from certified organic cultivation

Elvárások és tanácsok

Állati eredetű összetevők nélkül
Nem tesztelik állatokon

Vélemény

Egy vélemény hozzáadásához hitelesített.
    • 2. A véleményt hozzáadta:  DÉRI ZOLTÁNNÉ  rá 24.02.2020
    • Nekem is nagyon jó tapasztalataim vannak a testápolóval kapcsolatosan. Rendkivül száraz a bőröm és az első testápoló
      az utóbbi időben, ami használ nekem. Azóta az arcomra is ezt használom és nagyon megszerettem. Nagyon elégedett
      vagyok vele.
    • 3. A véleményt hozzáadta:  ANNA RÁKOS  rá 12.01.2020
    • Új kedvenc! Sima, bársonyos bőr, kevesebb ránc és szarkaláb, fantasztikusan finom, hosszan tartó rózsaillat, csodás púderrózsaszínű krém, kevés kell, jól eldolgozható, kellemesen hidratál, és véd is egyben, bár testápoló, de arcomra is kentem, és még az én kényes szemem is jól viselte, semmi könnyezés, semmi csípés, mint sok más gyártó termékeitől.