Výber Life Care Life Care
  • nemáte žiadne produkty v košíku
 

Hodnota produktov Life Care

 

Hlavnou úlohou Life Care je poskytovať efektívne, bezpečné a príjemné výrobky.

 

Robíme to pomocou organických hlavných zložiek, ktoré sú prirodzene rozpoznané a akceptované našim telom (organické rozpoznávanie DNA v každej úrovni nášho tela: orgány, krv a bunka).

Toto je "veľké tajomstvo" za našimi produktmi, ktoré sú účinné a bezpečné.

V tomto procese nie je potrebné pridávať ďalšie chemické látky, ktoré zvyšujú účinnosť. Akýkoľvek chemický alebo geneticky modifikovaný organizmus ("geneticky modifikovaný organizmus") sa stane toxickým odpadom, ktoré sa naše telo pokúša ťažko odstrániť. Z tohto dôvodu sa vyhýbame chemickému alebo geneticky modifikovanému organizmu (geneticky modifikovanému organizmu) v našom zozname zložiek.

 

Počítaním toho, že pôsobíme na náročnom trhu, naše unikátne recepty sa robia po mnohých testoch, aby sme splnili "príjemnú indexovú potrebu" našich zákazníkov (vzhľad, pocit, vôňa, hustota, farba atď.).

 

Neustále rozvíjame naše recepty, aby sme sa preorientovali na nové zložky schválené certifikačnými orgánmi pre organické výrobky na celom svete. 

 

Produkty z portfólia Life Care sú prémiové produkty vyvinuté poprednými výrobcami kozmetiky BIO, výživových doplnkov a čistiacich prostriedkov na svete. Ich kvalita je certifikovaná nezávislými medzinárodne uznávanými certifikačnými orgánmi, ako sú ECOCERT alebo BDIH a Ministerstvo zdravotníctva v Rumunsku.

 

 

Norma BDIH špecifikuje zložky v zložení výrobkov, aké konzervačné systémy sú prijaté a zaisťuje, že výrobky nie sú testované na zvieratách. Princípy, ktoré definujú koncept BDIH týkajúce sa "kontrolovanej prírodnej kozmetiky", sú: ochrana prírody - pri extrakcii použitých surovín, je žiaduce, aby príroda bola čo najmenšia narušená pri zohľadnení ochrany zvierat. Vylučuje sa rušenie alebo genetická manipulácia dedičného odkazu rastlín alebo zvierat; dôkladná transformácia surovín na hotové výrobky bez chemických reakcií.

 

 

Balíky musia byť ekonomické a musia dodržiavať životné prostredie; kontrolovaná prírodná kozmetika sa musí vzdať syntetických farbív a konzervačných látok a musí obsahovať látky s nízkym alergickým potenciálom. ECOCERT je medzinárodný inšpekčný a certifikačný orgán pre ekologické produkty, ktorý overuje súlad ekologických výrobkov s európskymi a vnútroštátnymi právnymi predpismi as platnými medzinárodnými normami. Certifikované produkty ECOCERT nemajú vo svojom zložení: minerálne oleje, silikón a emulgátory ako PEG, parabény, syntetické parfumy, syntetické matrice alebo rozpúšťadlá, ako je propylénglykol.

 

Každá zložka kompozície Life Care je starostlivo vybraná a spracovaná tak, aby jej hodnota pre telo bola kompletná. Výrobky Life Care, buď prírodné, alebo s obsahom organických prísad alebo 100% BIO, predstavujú zdravú alternatívu pre podporu a ochranu tela a odporúčajú sa aj citlivým alebo alergickým osobám.

Súvislosť
Servis:
+40.256.22.88.33
+40.720.22.88.33
+40.742.22.88.33
E-mail:
Spojte sa s nami na adrese:
Life Care Corp je členom Life Care Europe. Copyright © 2005 - 2020 Life Care