Príbeh Life Care Life Care
  • nemáte žiadne produkty v košíku
 

Spoločnosť Life Care bola založená 2005, v Timisoara, a je jedným z promotérov ”Asociácia výrobcov a dodávateľov biologických produktov v  Rumunsku” a súčasť skupiny  Asociácia RODSA (Rumunská asociácia priameho predaja). 

 

S presvedčivým postojom, vynikajúcim pracovným výkonom a kreativitou sa podarilo stať sa  najväčšou spoločnosťou s priamym predajom v Rumunsku a  to za 16 rokov od jej uvedenia na trh zameraných na predaj organických, prírodných a vegánskych produktov. Life Care získala viac ako 100 miliónov $ a stanovila nový dynamický trend na trhu s priamym predajom v Rumunsku.

 

S  viac ako 300 prírodnými produktmi, biologickými a vegánskymi v  portafóliu  , Life Care® vzala do úvahy všetky aspekty a požiadavky svojich zákazníkov, neustále obnovuje svoje produktové rady, ktoré patria medzi najobľúbenejšie  ekologické produkty na svete a ktorých kvalita je ocenená spoločnosťou  ECOCERT alebo BDIH. 

Rovnako ako v komunite Life Care, sa vášeň premení na výkon a stimuly, naši partneri môžu ťažiť z programov a vysoko výkonných nástrojov, vďaka ktorým sa môžu stať  TOP LEADEROM a FINANČNE NEZÁVISLÝ, vyhrať dovolenku snov, autá, realizovať sny a žiť slobodne a šťastne, bez obmedzení a pracovať tak dlho ako chcú a kedy chcú. 

Podarilo sa im vybudovať   ich ÚSPEŠNÝ BUSINESS  spolu s Life Care.  

 

Od roku 2008 je niekoľko verejných činiteľov Rumunska tvárou spoločnosti  a boli vymenovaní za Veľvyslancov Life Care , ktorí podporujú zdravý a šťastný životný štýl:

Catalin Botezatu, Mihaela Radulescu, Simona Amanar, Virgil Ian?u, ?tefan Banica, Catalin e Andra Maru?a, Florentina Opri?, Octavian Bellu, Gabriela Szabo, Horia Tecau, Paula Chirila, INNA, Florin Piersic, Horia Brenciu, Smiley. 

 

Nadácia Life Care  bola založená v roku 2011 a jej cieľom je podpora života a ľudského potenciálu v súlade s heslom “Život je cesta k osobnému naplneniu”. Činnosť nadácie sa zameriava na podporu ľudí, najmä mladých ľudí a detí s potenciálom a zručnosťami v rôznych oblastiach prostredníctvom identifikácie, prípravy a propagácie, s potenciou vypracovať osobné projekty súvisiace so zvyšovaním kvality života.(zdravé, ekologické, prírodné potraviny).

 

V roku 2012 Nadácia Life Care spustila inovatívny projekt:  BIO Camp  a snaží sa spojiť všetkých teenagerov, ktorí potrebujú sprievodcov pre zdravý život.

Všetky deti sa môžu zúčastniť bez ohľadu na aspekty sociálne a ekonomické, rasu, etnickú skupinu či pohlavie. Budú vybraní z tých, čo začali prejavovať svoj potenciál. Kemp je určený pre deti od 12 do 18 rokov, učia sa tu rozvíjať svoje nadobudnúté schopnosti a zručnosti pre úspešný život.

 

 

Súvislosť
Servis:
+40.256.22.88.33
+40.720.22.88.33
+40.742.22.88.33
E-mail:
Spojte sa s nami na adrese:
Life Care Corp je členom Life Care Europe. Copyright © 2005 - 2020 Life Care