• you have no products in the cart
 

"Life Care" şirketi 2005 yılında Timisoara'da (Romanya) kurulmuştur, "Romanya'daki Organik Ürün İthalatçıları" derneğinin kurucu ortağı ve Romanya Doğrudan Satış Derneği'nin (RODSA) aktif bir üyesidir.

 

Kendinden emin tavrı, artan iş gücü ve son olarak yaratıcılığı ile Life Care, 18 yıl önceki kuruluşundan bu yana Romanya'da organik, doğal ve vegan ürünlerin satışında en büyük doğrudan satış şirketi olarak kabul edilmektedir. Şirket, 100 milyon doları aşan cirosuyla Romanya'da doğrudan satış alanında yeni ve dinamik bir trend belirlemektedir.

 

Portföyünde 300'den fazla doğal, organik ve vegan ürün bulunan Life Care, müşterilerinin tüm ihtiyaçlarını dikkate almakta ve portföyünü tanınmış üreticilerin yeni ürünleriyle ve ECOCERT veya BDIH tarafından onaylanmış bir kaliteyle genişletmeye çalışmaktadır.

 

Life Care topluluğunda tutku, avantajlara ve ödüllere dönüştürülür. Ortaklarımız, FİNANSAL AÇIDAN BAĞIMSIZ ÜST LİDERLER olmalarına, hayal gibi seyahatler ve arabalar kazanmalarına ve böylece hayallerini gerçekleştirmelerine yardımcı olan güçlü programlardan ve destek planlarından yararlanır. Ortaklarımızın kısıtlamalar olmadan mutlu bir hayat sürmelerini sağlamak ve onlara kendi çalışma saatlerini kendilerine en uygun şekilde belirleme fırsatı vermek istiyoruz.

 

Life Care ile BAŞARILI BİR İŞ KURUN.

 

2008 yılından bu yana, Romanya'da sağlıklı ve mutlu bir yaşamdan yana olan çok sayıda tanınmış şahsiyet Life Care şirketinin yüzü olmuştur:

 

Catalin Botezatu, Mihaela Radulescu, Simona Amanar, Virgil Ianțu, Ștefan Banica, Catalin ve Andra Maruța, Florentina Opriș, Octavian Bellu, Gabriela Szabo, Horia Tecau, Paula Chirila, INNA, Florin Piersic, Horia Brenciu, Smiley.

 

Life Care Vakfı 2011 yılında kurulmuş olup "Hayat kişisel tatmine doğru bir yolculuktur" sloganı doğrultusunda yaşamı ve insan potansiyelini desteklemeyi amaçlamaktadır. Vakfın faaliyetleri öncelikle çeşitli faaliyet alanlarında olağanüstü yeteneklere sahip gençlere ve çocuklara yöneliktir. Vakıf, bu yetenekleri keşfetmeyi, desteklemeyi ve teşvik etmeyi ve yaşam kalitelerini (sağlıklı, doğal ve organik gıda) iyileştirmek için kişiselleştirilmiş projeler üzerinde onlarla birlikte çalışmayı amaçlamaktadır.

 

Life Care Vakfı 2012 yılında yenilikçi bir proje başlattı: Organik Kampı. Kamp, gençleri bir araya getirerek onlara sağlıklı bir yaşama başlamanın önemli adımlarını öğretmeyi amaçlamaktadır.

 

 Sosyal ve ekonomik durumları, geçmişleri veya cinsiyetleri ne olursa olsun tüm çocuklar katılabilir. Seçim, potansiyellerini göstermeye başlamış olan önceki katılımcılara dayanmaktadır.  Kamp 12 ila 18 yaş arasındaki çocuklara yöneliktir. Misyon, sağlıklı ve başarılı bir yaşam için becerileri derinleştirmektir."